fot. morgueFile
24.01.2013
GŁOSUJ:

Europa od lat zmaga się z perspektywą katastrofy demograficznej. Co może światu przynieść depopulacja?

Stephen Philip Kramer w swoim artykule dotyczącym efektów depopulacji, wymienia wśród krajów dotkniętych zagrożeniem także Polskę. Autor uważa, że Polska wpadła w „pułapkę niskiej rozrodczości” czego efektem jest nakręcająca się spirala depopulacji – przeczytamy w portalu wGospodarce.pl. Jak zauważa portal zmianynaziemi.pl, wielu amerykanów wierzy, że depopulacja jest efektem potajemnych działań, które mają prowadzić do wielkiego holocaustu Obywateli USA i Europy. Wielu ludzi na Zachodzie świadomie decyduje się na nie posiadanie dzieci, jednocześnie państwo polityką fiskalną dodatkowo zniechęca społeczeństwo do dzietności. W artykule przeczytamy także, że depopulacja to także aborcja i eutanazja. Dodatkowym zagrożeniem mającym wpływać na liczebność ludzi jest obecność GMO, a także „programowanie kulturowe”, traktujące singla i homoseksualistów jako najbardziej liczące się jednostki w społeczeństwie.

Czy depopulacja faktycznie może być efektem z góry zaplanowanych działań? Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi źródłami!

MEDIA - W TEMACIE DNIA (6)poleć nowe źródło

Neo-Eugenika i wojna przeciw ludzkości

Tak naprawdę, to wszystko, o czym na tych spotkaniach będą debatować, zostało ustalone na kilkadziesiąt lat wcześniej, ale teraz Ci zdegenerowani osobnicy dwoją się i troją, aby przyspieszyć wprowadzenia swoich szatańskich i zbrodniczych celów w życie. Na dniach ma się odbyć spotkanie w sprawie zrównoważonego rozwoju RIO+20, na którym, wydaje się mają powstać podwaliny nowego systemu ekonomicznego
20.05.2012
Źródło:Nowy Ekran
Autor: katerina404
Nowy Ekran
Onet
Salon 24
wGospodarce.pl
Zmiany na Ziemi.pl
 

MULTIMEDIA - W TEMACIE DNIA (5) zgłoś źródło multimedialne

ARTYKUŁY UŻYTKOWNIKÓW (0) zgłoś własny artykuł

skomentuj