fot. morgueFile
24.01.2013
GŁOSUJ:

Europa od lat zmaga się z perspektywą katastrofy demograficznej. Co może światu przynieść depopulacja?

Stephen Philip Kramer w swoim artykule dotyczącym efektów depopulacji, wymienia wśród krajów dotkniętych zagrożeniem także Polskę. Autor uważa, że Polska wpadła w „pułapkę niskiej rozrodczości” czego efektem jest nakręcająca się spirala depopulacji – przeczytamy w portalu wGospodarce.pl. Jak zauważa portal zmianynaziemi.pl, wielu amerykanów wierzy, że depopulacja jest efektem potajemnych działań, które mają prowadzić do wielkiego holocaustu Obywateli USA i Europy. Wielu ludzi na Zachodzie świadomie decyduje się na nie posiadanie dzieci, jednocześnie państwo polityką fiskalną dodatkowo zniechęca społeczeństwo do dzietności. W artykule przeczytamy także, że depopulacja to także aborcja i eutanazja. Dodatkowym zagrożeniem mającym wpływać na liczebność ludzi jest obecność GMO, a także „programowanie kulturowe”, traktujące singla i homoseksualistów jako najbardziej liczące się jednostki w społeczeństwie.

Czy depopulacja faktycznie może być efektem z góry zaplanowanych działań? Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi źródłami!

MEDIA - W TEMACIE DNIA (6)poleć nowe źródło

Depopulacja ludzkości musi przyspieszyć, do 2050 roku grozi nam światowy głód

Demografowie ostrzegają, że jeśli wskaźnik urodzeń pozostanie na tym samym poziomie jak obecnie to do 2050 roku na świecie nastąpi ekologiczne przeciążenie Ziemi oraz głód. Wszystko to wydaje się być nie do zatrzymania, gdy patrzy się na wzrost dzietności na świecie.
3.08.2012

Pozostałe artykuły z Zmiany na Ziemi.pl:

Nowy Ekran
Onet
Salon 24
wGospodarce.pl
Zmiany na Ziemi.pl
 

MULTIMEDIA - W TEMACIE DNIA (5) zgłoś źródło multimedialne

ARTYKUŁY UŻYTKOWNIKÓW (0) zgłoś własny artykuł

skomentuj