fot. sxc.hu
16.09.2012

Brytyjska rodzina królewska nie ma ostatnio szczęścia. Zdjęcia prezentujące książęce ciała bez ubrań, coraz częściej pojawiają się w tabloidach.

Najpierw świat obiegły zdjęcia nagiego księcia Harrego, który został sfotografowany podczas „nagiej” gry w bilard. Według amerykańskiego tabloidu internetowego TMZ, książę po nagich zabawach miał zaprosić do swojego pokoju kilkanaście pań. Smaczku dodaje fakt, że książę całkiem niedawno deklarował, iż czasy imprezowania ma już za sobą. Rodzina królewska w konsekwencji zakazała Harremu wyjazdów zagranicznych na jakiś czas i ograniczyła królewskie kieszonkowe – przeczytamy w dzienniku zachodnim.pl. Kolejny „nagi skandal” ujrzał światło dzienne zupełnie niedawno, a jego bohaterką była księżna Kate. Zdjęcia zrobione zostały przez paparazzi podczas wakacyjnego wyjazdu, który książęca para spędzała we Francji. Książę Wiliam i księżna Kate byli ponoć zszokowani takim obrotem spraw, bo nie spodziewali się, że mogą zostać sfotografowani na prywatnej, strzeżonej posesji - podaje portal onet.pl.

Czy rodzina królewska powinna być do tego stopnia traktowana jak własność powszechna? Gdzie są granice bycia osobą publiczną? Zapraszamy do dyskusji!

MEDIA - W TEMACIE DNIA (19)poleć nowe źródło

Księżna Kate i książę William zaskarżyli magazyn "Closer"

17.09.2012
Źródło:PAP, wPolityce.pl

MULTIMEDIA - W TEMACIE DNIA (0) zgłoś źródło multimedialne

ARTYKUŁY UŻYTKOWNIKÓW (1)

  • kasiak

Polowanie na skandale

16.09.2012
Pałacem Buckingham kilka tygodni temu wstrząsnęły kontrowersyjne zdjęcia księcia Harrego. Brat Williama podczas wakacji w Las Vegas grał w rozbieranego pokera. I najwidoczniej nie powiodło mu się, bo już następnego dnia cały świat mógł zobaczyć drugiego w kolejce do brytyjskiego...
Autor: kasiak avatar: kasiak

skomentuj