fot. morgueFile
3.07.2012
wykres
Zobacz wykres: Polacy na tle wybranych reprezentacji - Letnie Igrzyska Olimpijskie (1988-2012)

Udało się czy się nie udało? Podołaliśmy temu ciężkiemu zadaniu, czy wiele było jeszcze do zrobienia? Jak został zorganizowany największy turniej sportowy, który odbył się na terenie Polski i Ukrainy?

Większość ocen jest pozytywna. Michel Platini powiedział, że „Polska i Ukraina zorganizowały fantastyczny turniej, który był unikalny w swej atmosferze i pozostanie w naszej pamięci". Pozytywne słowa możemy także przeczytać na łamach portalu dziennik.pl, gdzie cytowane są słowa brytyjskiego dziennikarza Phila MCNulty, którego zdaniem Polska i Ukraina zdała egzamin i z organizacji i z otwartości. Zadowolony z siebie jest także polski rząd i prezydent. Bronisław Komorowski wyraził przekonanie, ze EURO 2012 w Polsce to pełny sukces, a w dzień meczu finałowego pochwalił Ukrainę  i Polskę za dobrą, owocną współpracę. Pozytywnie także o organizacji wypowiada się Lech Wałęsa, który nazwał Euro 2012 wielkim sukcesem Polski i Polaków - możemy przeczytać w portalu wp.pl. Odmiennego zdania jest największa partia opozycyjna w Polsce. Członkowie PiS uważają, że rząd nie zdał egzaminu i nie wywiązał się należycie z organizacji turnieju, ponieważ nie zadbano wystarczająco o bezpieczeństwo kibiców. PiS chwali za to polskie samorządy, który jego zdaniem dobrze zdały egzamin.

A jakie jest Wasze zdanie? Organizacyjnie, razem z Ukrainą podołaliśmy temu zadaniu czy mogło być lepiej? 

MEDIA - W TEMACIE DNIA (24)poleć nowe źródło

Dziennik Łódzki
Fakt.pl
Gazeta Polska
Gazeta Prawna.pl
Gazeta Wyborcza.pl
Gazeta.pl
Interia.pl
Money.pl
Newsweek.pl
Niezależna.pl
Salon 24
Sport.pl
Stefczyk.info
TVN 24
Wirtualna Polska
Wprost24
   

MULTIMEDIA - W TEMACIE DNIA (6) zgłoś źródło multimedialne

ARTYKUŁY UŻYTKOWNIKÓW (1)

  • feanor785

Euro, Euro i po Euro.

9.07.2012
Chciałoby się powiedzieć Euro, Euro i po Euro. Lata przygotowań, setki godzin debat, mniej lub bardziej uzasadnionych obaw ziściło się w postaci wielkiego turnieju. Czy wygraliśmy to Euro pod względem organizacyjnym? Większość mediów polskich i zagranicznych przypisuje nam laur...
KOMENTARZE
14.07.12, 10:15
odpowiedz
Reklama dzwignią handlu (2)~Benek
12.07.12, 13:51
Jezeli tak jest to za te cirka 100 mld zlociszy powinnismy się wznieś w kosmos...ale mozę wystarczy choć na kilka par taczek zeby pare osob z wiejskiej na jakis obornik wywieść i odświeżyć skład.

Generelnie zgadzam się, że Naród miał fajne igrzyska...ale ile osób sie na tym wszystki przejechalo (podwykonawcy) a ilu sie oblowiło na intratnych kontraktach to już nie powiem. Ale zapewne kilka rodzin jest ustawiona na kilka pokolen.

A co się tyczy jeszcze podwykonawców...tyle główkują a wystarczy dać jeden zapis do umów z firma wyloniona w przetargu. Terminowe płacenie f-r podwykonawcom/kontrahentom ww. firmy bedzie jednym z warunków do wyplaty kolejnej transzy. Tyle.
.. 12.07.12, 19:41
odpowiedz
... 13.07.12, 18:35
odpowiedz

Komentarzy użytkowników portalu publi.pl nie należy łączyć z poglądami redakcji.

skomentuj